МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
ПВНЗ “МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЯ ЕКОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ”
НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ІМ.П.Л.ШУПИКА
INTERNATIONAL ACADEMY S.P.E.K.T.R., SLOVENIA
ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ
МЕТАБОЛІЧНІ РОЗЛАДИ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ: ВПЛИВ ЕКОЛОГІЧНИХ ТА СТРЕСОВИХ ФАКТОРІВ
м. Київ, 18-19 березня 2021 року
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю на актуальну тему:
“МЕТАБОЛІЧНІ РОЗЛАДИ НА СЕЛЕННЯ УКРАЇНИ: ВПЛИВ ЕКОЛОГІЧНИХ ТА СТРЕСОВИХ ФАКТОРІВ”
На початку третього тисячоліття людство вражають неінфекційні захворювання, серед яких часто зустрічається метаболічний синдром ( МС).
Мета-аналіз широкомасштабних досліджень показав, що в популяції дорослого населення МС діагностується від 20% в Китаї до 34% у США. В Україні 30,6% осіб у віці 30-69 років мають МС. У жінок він зустрічається в 2,4 рази частіше і з віком число хворих збільшується. За результатами досліджень у віковомудіапазоні 30-39 років МС був виявлений у 3%, в 40-49 років у − 6,6%, у 50-59 років − 19%, 60-69 років − у 27% респондентів.
Етіологічні чинники МС різноманітні, але до основних причин належать : екологічні та стресові фактори , гіподинамія, надмірне вживання висококалорійних продуктів харчування.
МС включає в себе перелік багатьох відомих захворювань та станів, які , в своєму кінцевому результаті, впливають на архітектоніку судинної стінки , викликаючи ендотеліальнудисфункцію ( ЕД). Виявлення цієї патології стало можливим за допомогою сучасних лабораторних та функціональних методів діагностики.
В механізмі розвитку МС перекисне окислення ліпідів провокує подальший розвиток певних факторів ризику генетичних і поведінкових чинників і навпаки. З часом метаболіти накопичуються в стінці артеріол та артерій у вигляді холестеринових смужок, які викликають утворення атеросклеротичних бляшок.
Цей стан організму визначається в крові : порушенням показників метаболізму ліпідів, білків , вуглеводів, кісткової тканини та інших; підвищенням маркерів тромбоутворення: гомоцистеїну, Д – димеру, фібриногену; зміною гормонального фону . Ці та інші показники впливають на розвиток серцево – судинних захворювань , у тому числі, інсультів , інфарктів, а також цілої низки онкопатології.
Для корекції МС необхідний мультидисциплінарний підхід. Тому до участі у конференції ми залучаємо фахівців різних спеціальностей, чиї зусилля спрямовані на попередження факторів ризику, модифікацію способу життя, корекцію стану здоров`я і як наслідок – підвищення якості життя населення.
Проректор з учбово – методичної роботи к.мед н. Михайленко О.Ю
Приватний вищий навчальний заклад
“Міжнародна академія екології та медицини”
запрошує учених, лікарів, аспірантів, докторантів
ВНЗ, наукових організацій та установ взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю
“МЕТАБОЛІЧНІ РОЗЛАДИ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ: ВПЛИВ ЕКОЛОГІЧНИХ ТА СТРЕСОВИХ ФАКТОРІВ”,
що проходитиме 18 -19 березня 2021 року на базі ПВНЗ “Міжнародна академія екології та медицини” (м. Київ) у форматі on line, враховуючи епідеміологічну ситуацію.
Платформа проведення, а також, при можливості, зміна формату конференції, будуть повідомлені додатково.
Секції конференції:
Секція 1. Метаболічні розлади: вікові та гендерні аспекти.
Секція 2. Вплив екологічних чинників на здоров’я населення.
Секція 3. Вплив посттравматичного синдрому, аддикцій та COVID-19 на психосоматичний стан людини.
У рамках секцій будуть розглядатися питання, пов’язані з впливом на метаболічні розлади екологічних факторів, а також посттравматичного синдрому, аддикцій і наслідків вірусних захворювань.
Робочі мови: українська, англійська, російська
Адреса оргкомітету конференції
ПВНЗ “Міжнародна академія екології та медицини” Харківське шосе, 121, м. Київ, 03058
Телефони секретаріату:
+38(044)576-06-00,
+38(073)842-47-43; +38(095)842-47-43(Viber) –
Білик Тетяна Іванівна;
+38(063)589-82-78 –Можеїтова Олександра Арнольдівна.
Контрольні дати та події конференції
До 01.03.2021 – подаються реєстраційна картка та тези.
До 05.03.2021 – надсилається копія квитанції про сплату організаційного внеску.
18.03.2021 – з 800 – реєстрація,
1000 – відкриття конференції, пленарне засідання,
1100 до 1500 – робота в секціях19.03.2021–1000 – до 1400 – робота в секціях, 1400 – закриття конференції.
Розміри оргвнесків становлять:
150 грн. – публікація тез доповіді обсягом в три сторінки, (+25 грн. за кожну наступну сторінку), отримання електронної копії збірнику матеріалів та програми конференції, доповідь на конференції;
200 грн. – публікація доповіді (до 5сторінок), отримання друкованого збірнику матеріалів та програми конференції, доповідь на конференції.
Всі учасники конференції отримають сертифікати в електронному вигляді (за бажанням – у паперовому, за оплату).
Банківські реквізити для сплати внесків:
Номер карти Приватбанку: 5168 7520 0057 4254
Одержувач: Білик Тетяна Іванівна
Призначення платежу: оплата участі у конференції.
Перелік документів, що надаються для участі у конференції та публікації у збірнику тез доповідей
(всі документи надсилаються електронною поштою)
- Реєстраційна картка учасника конференції (формат файлу Word).
- Тези доповіді (формат файлу Word), з обов’язковим зазначенням номеру за УДК, анотацією та ключовими словами англійською мовою(детальніше – на сайті).
- Квитанція про сплату оргвнеску (у відсканованому вигляді або фото).
Реєстраційні картки та матеріали учасників надсилаються електронною поштою на адресу оргкомітету конференції Tetiana.med.2020@gmail.com.
Оргкомітет залишає за собою право відмовити в публікації тез доповіді у разі їх невідповідності тематиці конференції або вказаним вимогам оформлення та у разі відсутності у роботі наукової та/або практичної цінності. Після відправлення тез доповіді слід дочекатися електронного листа-підтвердження про їх прийняття і потім сплатити оргвнесок.
Умови участі у конференції, приклад оформлення тез доповідей та новини дивіться на веб-сайті maem.academy.edu@ gmail.com.
Публікації та програми стажування
За результатами конференції буде видано збірник матеріалів(в електронному та друкованому варіантах).
Учасники конференції будуть мати можливість розмістити статті за матеріалами доповідей в журналах: International Journal of Healthcare Management (Scopus), Scientific Journal – Materials and Technology (Scopus).
Завдяки участі співорганізаторів конференції та наших зарубіжних партнерів, маємо можливість запросити учасників конференції долучитися до програм міжнародного наукового та науково-педагогічного ОНЛАЙН СТАЖУВАННЯ, організованого INTERNATIONAL ACADEMY S.P.E.K.T.R., SLOVENIA, 180 год/6 ECTS, спільно з провідними словенськими науково-дослідними інститутами та медичними центрами.
По завершенню стажування надсилається іменний СЕРТИФІКАТ Європейського зразка. Учасники стажування будуть мати можливість відвідати наукові установи та медичні і термальні центри в СЛОВЕНІЇ на пільгових умовах.
Вартість стажування залежить від направлення і комплексу наданих послуг.
Варіант програми: Сучасні тенденції медичної практики. Можливості реабілітаційних впливів на пацієнтів. Інноваційні методи діагностики та технології впровадження роботи мультидисциплінарної команди.
Можлива індивідуальна тематика стажування.
За додатковою інформацією звертатися:
INTERNATIONAL ACADEMY S.P.E.K.T.R., SLOVENIA
Юлія Пате,
julia.pate.doo@gmail.com
+386 41 562 187, viber, whatsup, telegram
РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА УЧАСНИКА
Автор, відправляючи в Оргкомітет конференції Реєстраційну карту та тези доповіді, надає Оргкомітету на весь термін дії виключних прав на тези доповіді такі права:
– Право на відтворення тез доповіді без обмеження тиражу примірників (кожен примірник містить ім’я автора тез доповіді);
– Право на розповсюдження тез доповіді будь-яким способом;
– Право на внесення до складеного твору;
– Право на доведення до загального відома;
– Право на використання метаданих (назва, ім’я автора (правовласника), бібліографічні матеріали тощо) тез доповіді шляхом розповсюдження і доведення до загального відома, обробки та систематизації.