121, Харківське шосе

Київ, Україна.
(+380) 67 442-71-29

Написати листа:

maem.academy.edu@gmail.com

Робочий час

Пн-Чт: 9.00 до 18.00
Пт: 9.00 до 17.00
Отступ первой строки

 Господарський відділ являється структурним підрозділом Приватного вищого навчального закладу «Міжнародна академія екології та медицини» (далі – Академія), який відповідає за господарське забезпечення навчального процесу, за утримання у відповідному санітарному та гігієнічному стані навчальних, службових та побутових приміщень.

 Господарський відділ у своїй діяльності керується:

–  Конституцією України;

–  Статутом Приватного вищого навчального закладу «Міжнародна академія екології та медицини»;

–  Правилами внутрішнього трудового розпорядку Приватного вищого навчального закладу «Міжнародна академія екології та медицини»;

–  Цим Положенням;

–  Колективним договором Приватного вищого навчального закладу «Міжнародна академія екології та медицини»;

–  Наказами Міністерства освіти і науки України

–  Наказами ректора, що стосуються діяльності господарського відділу.

Організовує побут та відпочинок співробітників та студентів в навчальних корпусах та прилеглої до них території. Організовує заходи з благоустрою, озелененню та прибиранню території, закріпленої за навчальними корпусами Академії, прибирання від сміття, опалого листя та снігу; вивезення на переробку твердих побутових відходів та сміття.

 Господарський відділ очолює начальник, який призначається та звільняється з посади наказом ректора за погодженням проректора з організаційно-правових питань Академії.

Структура і штат Відділу згідно статутних вимог та затверджуються ректором Академії. Відділ організовує свою діяльність відповідно до цього Положення. Працівники Відділу діють відповідно до затверджених ректором Академії посадових інструкцій.

Адміністрація Академії створює умови для роботи та підвищення кваліфікації працівників Відділу, забезпечує відповідною матеріально-технічною базою, в т.ч. комп’ютерами та сучасною оргтехнікою, надає можливість користуватися мережею Шетеї;, електронною поштою.

Transition Eng / Ukr