121, Харківське шосе

Київ, Україна.
(+380) 67 442-71-29

Написати листа:

maem.academy.edu@gmail.com

Робочий час

Пн-Чт: 9.00 до 18.00
Пт: 9.00 до 17.00

Закордонне дистанційне стажування викладачів ПВНЗ МАЕМ

 

     З 19 січня по 15 березня 2022 р. викладачі ПВНЗ МАЕМ – ректор, д.мед.наук, професор Савицький Іван Володимирович; зав.каф. медико-фундаментальних дисциплін, к.б.н. Білик Тетяна Іванівна та в.о.декана медичного факультету, к.мед.н. Пандей Світлана Анатоліївна  проходили закордонне стажування у дистанційному режимі для підвищення кваліфікації, підготували звіти та отримали сертифікати. Зі сторони України організацію стажування забезпечував Національний технічний університет України

«Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського. Країнами-партнерами були Туреччина (Технічний університет Ескішехір, Університет Кютахья Думлупінар) та Польща (Жешувський технологічний університет).

     Метою дистанційного стажування за кордоном було ознайомлення із зарубіжними підходами щодо реалізації освітнього процесу в підготовці фахівців із різних напрямків, а також підвищення кваліфікації освітян і науковців та поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною та іншими країнами.

.

     У результаті стажування були розглянуті та реалізовані наступні теми та завдання.

 • Ознайомлення із методом Шухарта-Дьомінга в тайм-менеджменті сучасного освітянина.
 • Участь у семінарі-тренінгу «Дослідницька доброчесність: як спланувати наукову діяльність без порушень».
 • Обмін досвідом в умовах міждисциплінарного партнерства.
 • Прослуховування лекції «Розвиток людського капіталу: на шляху до якісних реформ в освіті».
 • Обмін досвідом упровадження програм подвійного диплому: досвід КНУ імені Тараса Шевченка.
 • Ознайомлення із сучасними тенденціями та практичними інструментами безпеки життя та здоров’я людини.
 • Розгляд сучасних механізмів залучення вмотивованих молодих спеціалістів з України до процесів підтримання миру і міжнародної безпеки.
 • Участь у семінарі «Навчальне відео в роботі викладача закладу вищої освіти».
 • Розгляд кількісного та якісного оцінювання сталості розвитку суспільства. 
 • Прослуховування лекції на тему: «Службовий етикет сучасного викладача та науковця». 
 • Участь у семінарі-тренінгу «Еразмус+: написання та подання проєктної заявки». 
 • Обмін досвідом підготовки проєктних заявок для Національного фонду досліджень України. 
 • Обмін практичним досвідом підготовки наукової статті для публікації в рейтинговому журналі.

 

       Організаторами було відзначено, що для реалізації набутих на навичок та умінь необхідно розвивати матеріально-технічну базу вищих навчальних закладів  та поглиблювати міжнародну співпрацю між вченими та викладачами.

         Закордонне дистанційне стажування сприяє підвищенню якості та професійності людського ресурсу, створює умови для інноваційної діяльності, збільшує рівень інтеграції між навчальними закладами та посилює взаємозв’язки між країнами-партнерами.

 

                         Студентка МАЕМ отримала перемогу у конкурсі студентських наукових робіт

 

         16 червня 2022 р. у м. Києві на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентів і молодих вчених з міжнародною участю «Інтелект молоді. Раціональне природокористування та новітні енергоефективні технології».  Студентка МАЕМ Лобанова Анна представила на цей конкурс роботу «Забезпеченість населення України вітаміном D як екологічний чинник  впливу на здоров’я» , у співавторстві зі студенткою Radboud University (Нідерланди) Валерією Васягіною (науковий керівник – зав.кафедри медико-фундаментальних дисциплін, к.б.н. Білик Т.І.). 

       Дана робота була високо оцінена авторитетними членами журі конкурсу і отримала призове 2 місце. Тези кращих робіт студентів, представлених на конкурс, були опубліковані у відповідному збірнику, а переможці відмічені дипломами і подарунками від вітчизняних і закордонних спонсорів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Transition Eng / Ukr