121, Харківське шосе

Київ, Україна.
(+380) 67 442-71-29

Написати листа:

maem.academy.edu@gmail.com

Робочий час

Пн-Чт: 9.00 до 18.00
Пт: 9.00 до 17.00

ВІДДІЛ З РОБОТИ З ІНОЗЕМЦЯМИ ТА ОСОБАМИ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України N9367 від 10.05.2018 року для роботи з іноземцями та особами без громадянства, які запрошені в Україну для навчання, в ПВНЗ “Міжнародна академія екології та медицини” створений відділ з роботи з іноземцями та особами без громадянства.

Відділ з роботи з іноземцями та особами без громадянства є структурним підрозділом ПВНЗ «Міжнародна академія екології та медицини» і підпорядковується ректору та проректору з організаційно-правових питань.

До складу відділу з роботи з іноземцями та особами без громадянства входять: начальник відділу з роботи з іноземцями та особами без громадянства, заступник начальника відділу, старший інспектор відділу та інспектор відділу.

начальник відділу. Адреса: м.Київ, вул.Харківське шосе, 121, каб.303, тел. (044) 576-04-01

 

заступник начальника відділу. Адреса: м.Київ, вул.Харківське шосе, 121, каб.307, тел. (044) 576-04-01

 

 інспектор відділу. Адреса: м.Київ, вул.Харківське шосе, 121, каб.303, тел. (044) 576-04-01

 

Графік роботи: Пн.-Чт. – з 09:00 до 18:00.

Пт. – з 09:00 до 17:00.

Обідня перерва – 13:00-13:45.

Сб.-Нд. – вихідний.

В своїй діяльності працівники відділу керуються:

Конституцією України, Законами України: “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”, “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні “, “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”, “Про вищу освіту”; “Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту”, Постановами Кабінету Міністрів України, наказами та розпорядженнями Міністерства освіти і науки України (далі – МОНУ), Міністерства охорони здоров’я України (далі – МОЗУ), Статутом Академії, Інструкцією Академії щодо організації набору на навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства , іншими нормативними та піднормативними актами законодавства України.

Завданнями відділу є:

  1. Забезпечення діяльності Академії згідно діючого законодавства України та статутних вимог Академії на започаткування та провадження освітньої діяльності для іноземців та осіб без громадянства за умови дотримання вимог, передбачених ліцензійними умовами.
  2. Забезпечення та здійснення роботи відділу з роботи з іноземцями та особами без громадянства у відповідності до Положення про відділ з роботи з іноземцями та особами без громадянства Академії , Інструкції щодо організації набору на навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства Академії, Положення з оформлення запрошень на навчання іноземців та осіб без громадянства Академії у взаємодії з Українським державним центром міжнародної освіти, Державною міграційною службою

України , структурами Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України, Академії тощо.

  1. Прийняття та реєстрація заяви від фізичної або юридичної особи на оформлення запрошення іноземця або особи без громадянства на навчання в Академії.
  2. Забезпечення заключення договорів про отримання фізичною чи юридичною особою запрошень на навчання, їх реєстрацію, оплату та контроль за їх виконанням.
  3. Здійснення оформлення документів іноземців та осіб без громадянства , які вступають на навчання до академії, (комплектування документів для оформлення посвідок на тимчасове проживання в Україні і подача їх до ДМС України).
  4. Здійснення організації заходів щодо перебування іноземних громадян на територіїУкраїни на законних підставах (реєстрація за місцем проживання, оформлення та обмін посвідок на тимчасове проживання в Україні, постановка на облік іноземних студентів, які поновлені або переведені на навчання до Академії після інших навчальних закладів України).
  5. Здійснення контролю за своєчасною реєстрацією, зняттям з реєстрації місця проживання та скасуванням посвідок на тимчасове проживання іноземців та осіб без громадянства – студентів та слухачів Академії. Своєчасне реагування на будь-які можливі порушення з вимог перебування іноземців та осіб без громадянства-студентів та слухачів Академії на територіїУкраїни.
  6. Здійснення належної співпраці з посольствами, консульствами та представництвами іноземних країн щодо навчання і перебування іноземців та осіб без громадянства, які навчаються в Академії.
  7. Здійснення співпраці з суб’єктами господарювання згідно укладених договорів з Академією та відповідно до діючого законодавства України з набору іноземців та осіб без громадянства на навчання в Україні з питань започаткування та провадження освітньої діяльності в межах компетенції діяльності відділу.
  8. Сприяння розвитку міжнародних зв’язків через структури держав в т.ч. іноземних (через посольства, консульства, представництва), суб’єктів господарювання, самих студентів-іноземців та осіб без громадянства Академії.

         Положення про відділ по роботі з іноземцями та особами без громадянства – див. на сайті: «Наша Академія»«Структурні підрозділи» – «Відділ з роботи з іноземцями та особами без громадянства»

 

Transition Eng / Ukr