maem.academy.edu@gmail.com

Старости іноземних студентів зустрілися з адміністрацією

20 листопада 2017 Новини

 

sobranie11.10.2017 у Приватному вищому навчальному закладі «Міжнародна академія екології та медицини» відбулася зустріч адміністрації зі старостами іноземного студентства для обговорення важливих питань навчально-виховного процесу. Від адміністрації у зборах взяли участь: новопризначений в.о. ректора, д.м.н., професор В.В. Подольський, перший проректор Г.Б. Костинський, проректор з економічних питань М.О. Щирук, проректор по роботі з іноземними студентами Ф.Р Абдуллаєва, декан медичного факультету А.В. Щербакова та голова студентської ради І. Драч.

 В.о. ректора Василь Подольський тепло привітав студентів та зазначив, що зміна у керівництві Академії у жодному разі не впливає на організацію навчального процесу та на якість отримання освітніх послуг.

Адміністрація всіляко сприятиме покращенню умов та форм здобуття студентами нових знань. “В разі, якщо у будь-кого з вас, шановні студенти, виникають проблеми, питання чи пропозиції до професорсько-викладацького складу та адміністрації – ми завжди готові оперативно відреагувати та вирішити їх” – сказав В. Подольський.