maem.academy.edu@gmail.com

Подольський В.В. призначений в.о. ректора ПВНЗ «Міжнародна академія екології та медицини»

13 листопада 2017 Новини

podolskijПодольський Василь Васильович – народився 13 грудня 1954 року в м. Самбір Львівської області. У 1971 році закінчив середню школу № 1 м. Івано-Франківська з золотою медаллю та вступив до Івано-Франківського медичного інституту, який закінчив у 1977 році з відзнакою.

   З 1977 по 1978 рр. – закінчив інтернатуру за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» у м. Житомир та з 1978 по 1980 рр. працював лікарем акушер-гінекологом у районній лікарні с. Станішівка Житомирської області. З 1980 по 1983 рр. працював лікарем акушер-гінекологом кардіологічного відділення для вагітних Київського НДІ ПАГ, а з 1983 р. – завідувачем відділення для вагітних з екстрагенітальною патологією. В цьому ж 1983 р. вступив до аспірантури за напрямом екстрагенітальних захворювань вагітних, яку закінчив у 1986 р., захистивши кандидатську дисертацію на тему: «Гіпоксичні зміни в системі мати-плацента-плід у вагітних з вродженими вадами серця». У 1988 р. отримав направлення на роботу за кордон у Республіку Бурунді (Центральна Африка) строком на три роки. З 1991 по 2000 р. працював старшим науковим співробітником, завідувачем відділення для вагітних із захворюваннями серцево-судинної системи, провідним науковим співробітником та головним науковим співробітником, у 1996 р. захистив докторську дисертацію на тему: «Нейроциркуляторна астенія і вагітність (прогнозування, профілактика і лікування ускладнень вагітності і пологів)». З 2000 р. призначений керівником відділення «Проблем здоров’я жінок фертильного віку». З 2005 р. – заступником директора з наукової роботи ДУ «ІПАГ НАМН України» та працює на цих посадах і до нині.

   Вчене звання професора присвоєно рішенням атестаційної колегії від 19.10.2005 р.

   20 січня 2010 року присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України». 

Професор Подольський В.В. реалізовував завдання Державної програми «Репродуктивне здоров’я 2001–2005»: був виконавцем і членом координаційної ради Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації до 2015 року» та керував виконанням завдань Державної програми «Національна програма профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2004–2008 роки».

    Подольський В.В. входить до складу комісії Міністерства охорони здоров’я України зі створення протоколів лікування патологічних станів та захворювань в акушерстві та гінекології. Є членом європейської та світової Асоціації акушерів-гінекологів та входить до президії Асоціації акушерів-гінекологів України, у якій працює над проблемами розвитку науки та репродуктивного здоров’я жінок.  

    Професор В.В. Подольський є членом редакційних колегій провідних фахових журналів «Репродуктивне здоров’я. Східна Європа» та «Здоров’я жінки» (науковий консультант), «Репродуктивна ендокринологія» (заступник головного редактора). Працює в Спеціалізованій раді із захисту докторських дисертацій. Автор понад 500 наукових праць, серед яких 5 монографій.

    Подольський В.В. (з 2009 р. по 2014 р. – заступник голови) член Проблемної комісії МОЗ України та НАМН України з акушерства-гінекології. Професор Подольський В.В. є членом європейської та світової Асоціації акушерів-гінекологів.

    Професійну наукову та громадську діяльність професора Подольського В.В. відзначено на державному рівні: почесні грамоти Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я, Президії Національної академії медичних наук України та ГУ МВС у м. Києві. Він є Заслуженим діячем науки і техніки України.

    Другого жовтня 2017року, Подольського В.В. було прийнято на посаду проректора з наукової роботи ПВНЗ «Міжнародної академії екології та медицини», наказом № 206-к від 28.09.2017 року.  З 12 жовтня 2017 року, Подольський В.В. після переведення з посади проректора з наукової роботи, приступив  до виконання обов’язків в.о. ректора  ПВНЗ «Міжнародної академії екології та медицини»                             згідно наказу  № 223-к від 12.10.2017р.