maem.academy.edu@gmail.com

Міжнародна клініка головокружіння

Міжнародна клініка головокружіння заснована відповідно до резолюції 43 Міжнародного Конґресу Невроотолоґічного та Еквілібріометричного Товариства 28.05.2016 р., є структурним підрозділом Академічної клініки Приватного вищого навчального закладу «Міжнародна академія еколоґії та медицини».

Міжнародна клініка головокружіння основана на засадах академічної медицини та функціонує як міжнародна наукова, лікувальна та навчальна база відповідного профілю для структурних підрозділів клініки, академії та партнерських вітчизняних та закордонних закладів. Вона орґанізує поточну координацію дій, спрямованих на контроль, спостереження та ситуації повязаної з присінковими розладами (запамороченнями).

Міжнародна клініка головокружіння у своїй діяльності керується принципами доказової медицини, міжнародними документами та актами, рекомендаціями Міжнародної Вченої Ради МАЕМ, резолюціями Конґресів відповідних наукових товариств, чинним законодавством України, постановами КМУ, наказами МОЗУ, наказами Ректора академії, Директора клініки та даним Положенням.

Міжнародна наукова діяльність, окрім діаґностики та лікування має також функції:

  1. збору даних від обласних центрів,
  2. моніторинґ ситуації в Україні та світі,
  3. науково-дослідницької роботи,
  4. освіти,
  5. популяризації знань серед громадськості,
  6. координації з сусідніми національними та інтернаціональними центрами.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Детальніше в цій категорії: Грант »

52524 коментарі

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається