maem.academy.edu@gmail.com

Екскурсія до Музею партизанської слави

05 червня 2017 Новини

Традиційно 22 вересня відзначається День партизанської слави. Студенти 1 курсу стоматологічного факультету та їх викладач доц. Зеленцова С.М. вирішили вшанувати цей день відвідуванням Музею партизанської слави. .

Музей партизанської слави, який було відкрито 7 травня 2008 р., за роки свого існування став важливим центром військово-патріотичного виховання молоді та чи не єдиним музеєм у лівобережній частині Києва. В музеї демонструються автентичні документи, особисті речі, військова амуніція учасників партизанського руху.

Експозиція складається з кількох розділів і розповідає про партизанську боротьбу в 1941 р., діяльність перших партизанських загонів, які були створені в початковий період війни та брали участь у героїчній обороні Києва, розгортання партизанського руху у 1941-1942 рр., про форми і методи партизанської боротьби: рейди партизанських з’єднань, диверсії на комунікаціях, бойові дії проти ворожих підрозділів. Завершує музейну експозицію розділ, присвячений визволенню Києва. У вітринах можна побачити матеріали, які висвітлюють бойову діяльність партизанів під час форсування Дніпра: документи та особисті речі партизанських командирів Героїв Радянського Союзу О. Симоненка, Ю. Збанацького, В. Бовкуна, М. Таранущенка та інших.

  • Экскурсія до музею партизанської слави (2)

    Экскурсія до музею партизанської слави (2)

  • Экскурсія до музею партизанської слави (1)

    Экскурсія до музею партизанської слави (1)

Доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін С.М. Зеленцова

Детальніше в цій категорії: Відчути історію України »